trvala-rasy1-1-1.jpgAplikace trvalé na řasy – 350,–

 

Vám umožní zvýraznit přirozenou linii řas na dobu 2–3 měsíců. Takto upravené řasy rozjasní pohled a opticky zvětší Vaše oči. Ženy s dlouhými rovnými řasami po aplikaci působí velmi přitažlivě. Trvalá na řasy má výrazný efekt i u velmi krátkých řas.

Trvalá nahradí do jisté míry i řasenku. Kosmetička řasy natočí na miniaturní natáčky a pomocí přípravků s regeneračními účinky, které dbají na to, aby nedošlo k porušení struktury, dojde po zhruba hodinové proceduře ke zvednutí a prolnutí řas. Takovéto formování řas má výrazný efekt i u velmi krátkých řas.

Doporučení: na svatby, plesy, večírky a nebo pro příležitost na které Vám záleží. Aplikaci trvalé na řasy oceníte například na dovolené, pokud máte problémy s řasenkou, nosíte-li brýle, slavnostní příležitost a nebo jen tak pro své potěšení vyzkoušet něco nového.

Škodí trvalá řasám? V žádném případě ne. Ale je potřeba zdůraznit, že i o řasy je potřeba se starat a po trvalé je dobré, pokud se líčíte, používat na odlíčení olejíček, který řasy regeneruje. Tuto proceduru provádějte šetrně, nejen vzhledem k řasám, ale i citlivému očnímu okolí. K večerní aplikaci je vhodná výživná – většinou bezbarvá gelová – řasenka.
Oči by se neměly silně mnout, protože u velmi slabých řas by se mohly lámat ještě tenčí konečky, ale to platí i bez trvalé.

Kdy se dá trvalá aplikovat příště? Zhruba po dvou měsících. (V případě, že vydrží déle tak tedy, až není na řasách patrná).

Infolinka: 606 888 644
allenstudio@centrum.cz

Po – pá: 09:00–17:00
nebo po telefonické dohodě


ul.Kmochova 286 / naproti Palmě/

TOPlist