Krátce o Reflexní terapii i pro Ty, co o této léčbě nic neví

Reflexologie je jednou z nejúčinnějších jednoduchých metod netradiční péče a přírodní léčby o člověka. Působí proti stresu a napětí moderní uspěchané doby. Snadno se používá a vede k hlubokému uvolnění a tím i k obnově samoléčebných sil těla.

Na našich chodidlech a dlaních je přesná mapa celého našeho těla, kterou můžeme využít na spolehlivou diagnostiku, prevenci a léčbu. Ruce a nohy jsou považovány za zrcadla těla a tlakem na přesná místa /reflexní body/, můžeme uvolňovat a napravovat poruchy celého našeho organismu.

Reflexní terapie ruky je překvapivě jemná, účinná a také velmi příjemná metoda. Hodí se pro diagnózu a ovlivňování hlavně psychosomatických dysfunkcí. Podporuje harmonizaci, zklidnění a posílení celého organismu. Ruce odhalují v tělesné oblasti zvlášť rychle různé akutní problémy.

Reflexní terapie nohy ve srovnání s rukou je cílenější, nohy jsou větší než ruce a lépe se na nich hledají reflexní plošky a jednotlivé orgány, tudíž vypovídají silněji o chronických nemocech hlavně na fyzické úrovni.

Reflexní masáž je doplňkovou terapií aplikující tlak na nohy nebo ruce, čímž léčí řadu zdravotních potíží a podporuje duševní pohodu a optimální zdraví.

Stimulace reflexních bodů na hřbetech, dlaních, ploskách, zevních a vnitřních hranách rukou a nohou, pomáhá tělu vyloučit škodlivé látky, uvolnit napětí a obnovit přirozený rovnovážný stav.

Je-li v některé části těla zánět, otok nebo napětí, odpovídající reflexní body

jsou zvýšeně citlivé na tlak. Díky tomu mohou ruce a nohy podat přesnou

zprávu o zdravotním stavu. Citlivost reflexních bodů může být také častým

výstražným projevem závažnějšího onemocnění.

Reflexní terapie nohou a rukou je skvělá příležitost pro naše tělo, které má dokonalý samoléčivý mechanismus. My mu jen pomáháme znovu nalézt ztracené síly a rovnováhu.

Infolinka: 606 888 644
allenstudio@centrum.cz

Po – pá: 09:00–17:00
nebo po telefonické dohodě


ul.Kmochova 286 / naproti Palmě/

TOPlist