masaze.jpg

 

NĚCO O MASÁŽI

Masáž je jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které vám mohou pomoci udržovat vaše zdraví v přirozeném stavu. Dnes je považována za účinný prostředek v boji proti stresu moderní doby, napětí, emociálním traumatům a nemocem. Probouzí životní síly proudící v našem těle. Masáž je založena na samočisticí schopnosti organismu a jeho schopnosti sebeuzdravování.

Masáž, jak člověk v jejím průběhu zjistí, není pouze fyzickou záležitostí, je v ní i mnoho psychologie. Uvolňuje psychické napětí, křečovitě stažené a rozbolavěné svaly, zmírňuje bolest hlavy, odstraňuje nespavost. Navodí pocit uvolnění a pohody a tím umožní zotavení.

V tradičních kulturách, zvláště v Orientu, se považuje za přirozené, že lidé všech věkových kategorií využívají blahodárného účinku pravidelných masáží.

Dotek nás provází celým životem. Pokud je laskavý, vzbuzuje v nás pocit bezpečí, utěšuje, léčí. Schopnost vnímat a dávat dotek, je dar, který nám pomáhá komunikovat s okolním světem beze slov. Potřeba příjemného doteku se zvětšuje, jsme-li vystaveni stresu, smutku, vážné nemoci, pocitu osamění, nedostatku fyzických kontaktů s jinými lidmi. Právě dotek je i nejstarší metodou uzdravování. Nejrozšířenějším terapeutickým dotekem je pak masáž. Dotek rukou prostřednictvím masáže nám dává pocit, že se o nás někdo zajímá a stará.

V dnešní době, kdy je společnost zaměřena spíše na úspěch a téměř zbavena citů, nám masáž pomáhá zůstat v kontaktu se svým tělem a plně ho vnímat tzv.„být ve své kůži“. Všechny historické metody léčení dotekem mají jeden cíl-pomoci tělu „pacienta“ a nalézt vlastní přirozenou rovnováhu.

PEČUJTE O SEBE A ŽIJTE V HARMONII.
S KLIDNOU MYSLÍ SE VÁM BUDE VŠE VÍCE DAŘIT.

Použitý masážní prostředek:

U všech typů masáží používám výhradně rostlinné oleje lisované za studena.

Oleje si s bylinkami nakládám sama.

Přidávané byliny: levandule nebo řimbaba, kostival…

Co jsou rostlinné oleje lisované za studena?

Lisování za studena je nejstarší a nejšetrnější způsob získávání oleje z rostlin. V takto vyrobeném oleji zůstává maximum cenných látek a navíc v přirozeném stavu, jak je dokáže lidské tělo nejlépe zužitkovat.

Přednosti olejů lisovaných za studena:

* Rychlá vstřebatelnost.
* Prostupuje do hloubky.
* Pokožka dýchá, olej snáze přenáší účinné látky.
* Obsahuje veškeré vitamíny a minerály.
* „Živý“ olej.
* Plná přirozená bioaktivita.
* Zachovává veškeré účinné látky.
* Ze všech typů olejů má nejvyšší obsah látek příbuzných tukům lidského těla.

CO BYSTE MĚLI VĚDĚT:

Masáž zad vyvolá pocit sebedůvěry a sebejistoty.

Masáž krku a ramen uvolňuje napětí, zadržované city, čistí mysl a dovoluje svobodně se vyjádřit.

Masáž paží a rukou přináší osvobozující a uvolňující zážitek zejména lidem se sklonem k potlačování pocitů.

Masáž zad odstraňuje bolesti v křížové a bederní oblasti. Tím, že umožní zadržované energii, aby volně proudila, osvěží nejen tělo, ale i ducha.

Infolinka: 606 888 644
allenstudio@centrum.cz

Po – pá: 09:00–17:00
nebo po telefonické dohodě


ul.Kmochova 286 / naproti Restauraci Harmonie/

TOPlist