CO JE GALVANICKÁ ŽEHLIČKA Nu Skin?

Tento přístroj je patentován v USA a jeho účinky jsou viditelné již po 10ti minutách. Dřívější, galvanické žehličky“ měly velikost větší komody, současná žehlička na vrásky má velikost depilačního strojku. Pro účinné žehlení doporučujeme speciální gely, které transformují do buněk potřebné látky: gel na obličej, celulitidu, vlasy

Jak to funguje

Galvanický proud působí do všech vrstev kůže, způsobí tam elektromagnetické pole, tím vznikne vibrace a uvolní se nečistoty, které se žehličkou vytáhnou ven z pleti. Současně pracuje s bazální vrstvou, která je posazena na škáře a podpoří štěpení buněk. Tzn., že u ženy nad 30 let je nejen fáze hlubokého čištění, ale i štěpení buněk. Pleť se donutí pracovat. Pokud je žena mladší 30 let, tak žehlička čistí hloubkově od všech nečistot a toxických látek. Obnova pleti trvá u ženy starší 25 let 28 dní.

Žehličku lze použít na všechny druhy pleti – mladou, zralou,suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatitidou, hyperpigmentace pleti (pigmentové skvrny). Lze ji použít i na dvouleté dítě.

Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej zeštíhlí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima. Průběžně regeneruje pokožku, a jak jsem již psala hloubkověji vyčistí, otevře a zprůchodní zanesené póry, vytáhne černé tečky, aktivuje štěpení buněk. Již při prvním žehlení je cítit, jak „obličej dýchá“ a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky.

Žehlička se používá v počáteční fázi 3× týdně a poté stačí pouze 1× týdně. Pokud ji má klientka doma, měla by se stát běžnou součástí její pravidelné a velmi příjemné péče o pokožku.

Co je to galvanické ošetření

Galvanické procesy byly pojmenovány podle italského fyzika Luigi Galvaniho, který věnoval svůj život studiu elektrických procesů. Opatrným použitím pozitivních a negativních pólů galvanického proudu je kosmetik schopný vykonat hloubkové ošetření pleti a její vyživování.

Jaký je výsledek?

Unavená a zatížená pokožka se naplní novou energií, stane se klidnou, bez stresu a plnou života. Ošetřující gel pomáhá svými účinnými složkami obnovit pokožku, posilňuje krevní oběh a energii buněk. Po prvním ošetření bude vaše pokožka hebčí a zdravější.

Ceník

1 ošetření 440,–
balíček 3 ošetření 400,– x3
balíček 6 ošetření 380,– x6
balíček 10 ošetření 350,– x10

V kosmetickém ošetření je zvýhodněná cena 350,–

Žehlička se používá i na odbourávání tukových

vrstev u tzv. CELULITIDY!

 

Co je LOC Lumi Spa a jak to funguje?

 Úžasná technologie LOC Lumi Spa, má měkkou silikonovou hlavici, která se pohybuje s přesnou frekvencí potřebnou k tomu, aby se po prvním použítí odhalila hladší, pevnější a lemnější pleť. Pro všechny věkové kategorie...

 

Jaký je výsledek?

Úžasný, přijdtě vyzkoušet....Z vlastní zkušenosti: pleť má pevnější kontury a je do hloubky vyčištěná, nasartuje se lymfatický systém

v obličeji a pleť se rozzáří. 

 

Při použití Galvanické žehličky a Lumi Spa, bude vypadat Vaše pleť mladě, zářivě a bez nežádoucích pupínků. Můžete vyzkoušet i jednotlivě...

Ceník: 

1 ošetření čístění pleti a maska  450,-

balíček 3 ošetření  + maska        410,-  x3

balíček 6 ošetření + maska         390,-  x6 

balíček 10 ošetření  + maska      360,- x10

Při kosmetickém ošetření obou přístrojů si účtuju jen 450,-Kč.

Takže výhodná nabídka pro Vás milé dámy...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Infolinka: 606 888 644
allenstudio@centrum.cz

Po – pá: 09:00–17:00
nebo po telefonické dohodě


ul.Kmochova 286 / naproti Restauraci Harmonie/

TOPlist